پاسخهای مسابقه چهره شناسی (قسمت اول)

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

1-46 تن از امت غیور و انقلابی از اقصی نقاط جهان از طریق کامنت، ایمیل، آفلاین، sms، تلفن، نامه، دود، بوق و فوت در مسابقه بزرگ چهره‌شناسی دهل شرکت کردند. حضور میلیونی و صفهای طویل علاقمندان به نحوی بود که تعجب وبلاگهای خارجی را برانگیخت. سایتهای بیگانه در برابر این حضور پررنگ انگشت به چیز گفتند: بابا ایول!

 

2- هیات محترم داوران مسابقه بزرگ دهل لازم می‌داند از همه آنها که با حضور پرشور خود دهان یاوه‌گویان چرتلاگ پندار دهل را سرویس نمودند تشکر نماید. این هیات همچنین به همه پزندگان آش قالب وبلاگ اعلام کرد: بچه‌ها متشکریم! خانمها و آقایان سیما پوررحیمی، وب‌خاک، اشک پاک خدا، این ترنت و حمید و رومینا در پی این قضیه بشدت ذوق کردند.

 

3- در طول مدت مسابقه 30 نفر شامل 65 درصد از شرکت کنندگان با اعلام دلایلی نظیر چاق بودن بهروز خالی‌بند، جینگول بودن رضا، بامزگی بهروز و خاصیت کله‌ماهی خوری رضا نظرات خود را مبنی بر چاق بودن بهروز و لاغری رضا اعلام کردند. هیات داوران نیز با بررسی موشکافانه دلایل و مستندات و استعلام از مراجع ذیربط و پس از حذف موارد حاوی مسایل غیراخلاقی، ناموسی و خصوصی،  طی ضدحالی عمیق  به تمام این دوستان جواب صحیح را بهروز لاغر و رضای چاق اعلام میدارد.

 

4- هیات داوران با سپاس ویژه از خانم هدیه مدنی به سبب پاسخ جالبشان، به الناز اکبرزاده دو شب اقامت در سواحل آنتالیا به خرج دهل بدون حق حضور در محیط فاسد کنار دریا، 20ساعت موسیقی کریس دی برگ (با حذف صدای مرد نامحرم) به گل یاس و دو عدد سی‌دی تصویری سانسور شده شکیرا به وحیدو اعطا می‌نماید. ضمن اینکه این هیات هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته جایزه ویژه خود شامل یک ویلا در شمال با تمام امکانات و وسایل زندگی و ماشین و زن و فرزند(!) ندانست.

 

5- هیات داوران لازم می‌داند از دوستان عزیز راههای نرفته، هلیا، باربی، زورو، آرش علیزاده، انفرادی 14، نرگس، دوست مجرد، عیرضا، بهار، ممل134، آسمان، نادر، آتنا، مجید، فریاد، حاج آقا، زینت و الهام  به سبب اظهار نظرهای جالب و خواندنی‌شان تشکر نماید.

 

6- این هیات همچنین اعلام کرد از پرشین اسپرت به دلیل نشر مطالب خلاف عفت عمومی و تشویش اذهان به مراجع ذیصلاح شکایت خواهد کرد.

 

7- دفاعیات بهروز را باب پاسخها هفته آینده بخوانید.

/ 23 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الی غوغا

اِاِاِاِاِاِ ! من جا موندم ! ماجرا از چه قراره ؟ راستی چه عجب دهل و دهل نوازای باحالين همشهری .

باربی

ميشه جواب برندگانو بگذارين ما ببينيم ؟؟؟؟ اينطوری کسی يادش نمياد ... من حتی يادم نمياد خودم چی نوشتم چه برسه به بقيه!!!!!

باربی

آفرين به تو که اول بچه رو برميداری...واقعا خوش به حال همسر آیندت!!!!! البته اگه یه کم هم بادی بیلدینگ کار کنی .... اتفاقا ديروز تعريف مردهای شمالی بود با دوستام !!!! شوهر يکی از دوستان دوستم اهل آستاراست اونقدر تعریفشو کرد که همه کف کردن!!!!!!!!!!!!!به همه هم سفارش کرد که خواستن همسر بگیرن از اونجا بگیرن

saeideh

خیلی خوبه که اینقدر اعتماد به نفس بالایی داری.....خیلی خیلی جالبه.....کاش یه خبر میدادین اسامی برندگان و تو اخبار بگن.......یه برنامه هم میرفتین صحبت میکردین تا این همه طرفدار یه حالی ببرن....دلشون آب شد بنده های خدا.......... راستی....خیلی دوست دارم بدونم نظرت چیه راجب این....>...به نظرت دروغ چه رنگیه؟

فروغ

آدم يه کم مطلب اموزنده بنويسه بد نيست ها.................................. يه کم بيشتر خودتونو تحويل بگيرين......هاهاهاهاهاهاها...................... شيرين ها.....

setareh

من جوابم اشتباه بود/؟؟؟؟:(((((((((((((((

نرگس

سلام .... نرگس منم يا يه نرگس ديگه؟... راستی آقا رضا من زنده ام فقط تحويل پروژه داشتم ... ممنون .. تا بعد

Hamid & Romina

می دونستم اول ميشم ، ديدی گفتم . ( جريان اون جایزه که ويلا با ليلا بود چيه ؟ )

cc

خوابی؟پسست اين هفته کو؟

memol

من که نفهميدم چی شد! حالا من برنده شدم يا نه؟