انتشار نامه محرمانه به رضا

چهل سال بعد در همین روز...

سالها پیش زمانی که رضا در اهواز مشغول کار بود، همسرش به طرز مشکوکی خودکشی کرد. پانته آ و پرويز (فرزندان رضا) در طول این سالها دلایل زیادی برای این قضیه مطرح می کردند و از زندگی آن دو به عنوان  یک زندگی شیرین، رویایی و مقدس نام می بردند.

چند روز پیش بهروز متن نامه محرمانه ای را از همسر سابق رضا (معروف به مامان پانی) منتشر کرد که حاوی حقایق ناگفته بسیاری است. متن این نامه در زیر ذکر می شود:

رضای عزیزم سلام. اکنون که این نامه را می نویسم چشمانم اشک آلود است. در یک دست دستمال کاغذی دارم و با دست دیگر خودکار را گرفته ام. حال همه ما خوب است و ملالی نیست به جز دوری روی ماه تو!

بچه ها هم خوبند. پانته آ دخترم طفلکی از دشب تا حالا دارد با اینترنت تحقیقات علمی می کند و این پرويز چش سفید دم پنجره دبیرستان دخترانه این بغل را دید میزند.

دیشب دایی ات  اینها امده بودند اینجا. شام هم ماندند. کارد بخورد به شکمشان. هر چی میخوردند از سر سفره بلند نمی شدند. می گفتند فامیلهایت چون تو نیستی حاضر نیستند به ما سر بزنند. مرده شور همه شان را ببرد که هیچ از ما حمایت نمی کنند.

رضا تو اسب سفید رویاهای من بودی اما راستش دیگر دارم خسته می شوم. تو تا آن سر دنیا برای پول رفته ای و من و این دو تا توله سگ را تنها گذاشته ای! مگر همین جا نمیتوانستی همینقدر پول بدست بیاوری که بخوریم و مثل آدم زندگی کنیم؟!

راستی مرتیکه! شنیده ام با یه دختره هم حرف میزنی! چشمم روشن! خجالت نمیکشی؟ شلوارت دو تا شد؟ ایکبیری! مگر من آن دختره […] را نبینم. یادم بیاور وقتی دیدمت به حسابت برسم و پوستت را بکنم!

رضا! اینجا به من می گویند که همه چیز گران شده و با این درآمد سالها طول می کشد تا بتوانیم برای این پرويز ذلیل مرده یک سه چرخه بخریم. تو که نمیدانی قیمت یک بسته پوشک چقدر است! نمیدانی شیرخشک چند تومان است. حتی نمیتوانی تصور کنی یک مانیکور کوفتی را چند ده هزار تومان می گیرند..

اه اصلا اعصابم خورد شد! دیگه خسته شدم از این زندگی. الان میروم جام زهر را سر میکشم! خداحافظ . زود بیا!

گل سرخ و بنفش از برگ گندم     فراموشم مکن با حرف مردم!

نامه را هم امضا نمی کنم که هیچ کس نفهمد اسم من چی بوده است

 

 

 

/ 50 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

**** 18 + **** با سلامی دوباره. پیشاپیش عید سعید فطر بر شما مبارک.امیدوارم نماز روزه هاتون قبول باشه. حواستون باشه که من اولین نفری هستم که این عید سعید رو بهتون تبریک میگم. بگذریم غرض از مزاحمت: گوگل اين قابليت را براي شما ايجاد کرده که بفهميد فلان کلمه در فلان نقطه دنيا در فلان بازه زماني چند بار سرچ شده و ... نتایج چند کلمه “sex” و “fuck” و vulva و ... + مقایسه کشورهای دنیا + (جالبه به خوندنش می ارزه ) منتظر حضور مثل همیشه سبزتون **** 18 + **** راستی ایول بابا نامه محرمانه

آشنا

سلام به به چند تا بچه باحال خوابگاهی شما با اون چشای قشنگتون چرا اینقدر کم می نویسید که ملت بیان شونصد تا کامنت بذارند!!! می خواین بگین خیلی باحالین نه؟؟؟ بی جنبه ها چرا 99 درصد کامنتاتون رو دخترا گذاشتند؟؟ (کیف کردی بررسب روابط آماری چند متغیره آسیب های اجتماعی و مشکلات ناشی از افتراقات جنسیتی بر فرآیند گست مدرنیته ی واپس گرا و تاثیر چندگاه انرژی هسته ای بر معادلات لاپلاس پاره پاره ای) دمتون گرم باحال بود. سعی کنین خز و خیل از دنیا برین مثه الانتون . خدا خودشم بچه باحاله قر و قات ها رو هم بیشتر تحویل میگیره. میگی نه نیگا کن ببین ملتو چه طوری اس کرده چاکریم

ماندانا

در دنياي جوانيتان اشتباه كرديد چون مامان پاني بجاي سركشيدن زهر پاني و پرويز را ميداد دست دائي رضا و خودش فلنگ و ميبست و ميرفت

زهرا کريمی

خيلی وقت بود مطلب خنده دار و بی معنی ای اين شکلی نخونده بودم. خيلی خندیدم می بينم که جناب رضا دارن برمی گردند به دوران اوج!!!! راستی به سايت www.doomdam.com يه سری بزنيد. بد نيست.

سميرا(دقایق سوخته)

سلام رضا ببين با بچه ها تصميم گرفتيم داستان نويسی رو دوباره راه بندازيم اگه موافقی بيا رو وبلاگم کامنت بگذار خودم شروع می کنم ولی می خوام بقه ادامه بدن

ليلا

دوست عزیز من آپ کردم به عنوان آخرین پست اطلاعات وبلاگ جدیدم را گذاشتم خوشحال میشم بهم سربزني

سهيل قاسمي

تو پروژه گاهی دير به دير حقوق می دهند. بنده خدا مجبور بوده برای تو هم پول بفرستد. به چه دردی می خوری پس رضا؟