تعبير خواب

دوستان عزیزی که کج خیال شدند و فکر کردند خدای نکرده ما به ملکوت اعلی پیوند خورده ایم، لطفا زبانشان را از انتهایی ترین قسمت ممکن گاز بگیرند. ما کماکان زنده ایم و تصمیم داریم مجددا مخ سروران ارجمند را میل بفرماییم. علی ای حال مد نظر داشته باشید که «دهل زنده است تا اینترنت زنده است!»

در طول تاریخ بشر همواره علاقه زیادی به خوابیدن داشته و خیلی چیزهایی را هم که علاقه داشته در خواب می دیده است. این خوابها هم خیلی علاقه داشتند آینده افراد را نشان بدهند اما بعضی وقتها آنقدر پیچیده بودند که کسی معنی آنها را نمی‌فهمید. در همین دوران کم کم سر و کله تعبیر کنندگان خواب پیدا شد. البته قبلا سر و کله آنها گم نشده بود ولی کاربردهای دیگری پیدا کرده بود. اولین تلاشهای تعبیر کنندگان برای تعبیر خواب، فقط به جملاتی نظیر "خواب دیدی خیر باشه"، "شتر در خواب بیند پنبه دانه" و "مگه اینکه تو خواب ببینی!" خلاصه می شد اما رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی و ازدیاد بیکاری و افرادی که به جز خوردن و خوابیدن کاری نداشتند، تعداد فعالان حرفه‌ای دو رشته آشپزی و تعبیر خواب فزونی گرفت. امروزه تعبیر کنندگان در حوزه‌های ویژه‌ای نظیرعمومی، تخصصی، تشریحی، تستی، پیش دانشگاهی، کنکور و انتخاب رشته فعالیت می‌کنند و می‌توانند به راحتی براساس علم تعبیر خواب به شما بگویند که در چه رشته‌ای قبول خواهید شد.

      - سلام. شما با سیستم تلفن گویای تعبیر خواب ... تماس گرفته‌اید. لطفا برای تعریف خواب دگمه شماره 1، برای تشریح خواب دگمه شماره 2، برای تفسیر خواب دگمه شماره 3، برای تحلیل خواب دگمه شماره 4، برای تعبیر خواب دگمه شماره 5 ، برای تکمیل خواب دگمه شماره 6 و برای تعیین وقت ملاقات حضوری دگمه 7 را فشار دهید.  کلیه قرارهای ملاقات دکتر ... تا تاریخ 1/8/1395 قبلا رزرو شده است. پس از ارسال فیش بانکی پرداخت حق الزحمه، پاسخ برای شما پست می شود. بیــ....ب 

-          آقای دکتر من خیلی استرس دارم. دیشب خواب دیدم در کنکور قبول نشده‌ام و دارم با یک ماشین مسافرکشی می‌کنم. از فرودگاه یک آقایی را دربستی سوار کردم اما در بین راه ماشینم پنچر شد. اون اقا هم کلی سر پول چانه زد و با هم درگیر شدیم. ممنون میشوم اگر کمکم کنید.فیش رو هم با ÷یک موتوری فرستادم. ایراد که نداره؟ با تشکر کامبیز ۱۸ ساله از آبادان 

کامبیز عزیز خواب تو را شنیدم و در آن نکات زیادی دیدم. خوشحالم که پسری در سن و سال تو این اندازه نکات مثبت و پرانرژی در خواب خودش می‌بیند. من روزها و ساعت‌های زیادی را صرف کردم تا بتوانم گوشه‌ای از اقیانوس خواب تو را تعبیر کنم. بعد از اینکه نتایج کنکور مشخص شد خواهی دانست که چقدر راحت رشته تحصیلی آینده تو را پیش بینی کرده‌ام و این یک میلیون تومانی که به شماره حساب بانکی ام ریختی، بی نتیجه نبوده. قربون تو پسر بروم من!

چون در خواب ببینی که خودرو داری درهای برکت و نعمت یکی پس از دیگری به سوی تو باز شود. خودرو دیدن در خواب خوش یمن است و نشانه قبولی در مهندسی مکانیک باشد. اگر خودرو بنزینی بود، مهندسی مکانیک سیالات است و اگر سوخت جامد مصرف کند، مکانیک جامدات. با این که هنوز خودرویی با سوخت جامد اختراع نشده اما آرزو بر جوانان عیب نیست. ای صاحب خواب، بدان و آگاه باش که با تلاش و کوشش به آنچه دوست داری خواهی رسید. اگر خودرو تاکسی باشد نشانه سهمیه بنزین زیاد است و بنزین در خواب پول فراوان است. حکما رنگ نارنجی تاکسی و صورتی تراول چک نیز از یک منبع است.

خودروی وانت در خواب کنایه از اسب و استر است و نشانه قبولی در مهندسی دامپروری. اگر وانت را چراغی سبز بود، به مثابه علف و یونجه است و دلیل قبولی در رشته مهندسی کشاورزی و اگر بوق خفن داشت علامت رشته موسیقی. در قدیم وانت را خوشگل می‌کردند و بر پشت آن اشعاری از عرفا می‌نگاشتند. اگر آن وانت که در خواب دیدی اینگونه بود قبولی در رشته نقاشی و دکوراسیون محتمل باشد.

ماشین پنچر خر لنگ را ماند که پای او شکسته باشد. پای شکسته قبولی در رشته ارتوپدی است و چون پای شکسته را عکس گیرند آنرا دلیل رادیولوژی و علمای فرنگی نشانه رشته عکاسی هم دانسته‌اند.

چون برای پنچری کارگر خبر کنی حکایت از قبولی در مقطع کاردانی دارد. اگر کارگر معتاد باشد، آینده‌ات مهندسی مواد است و چون هیکلی نکو اندر مایه های محراب فاطمی وآرنولد این ها بدارد، رشته تغذیه. کارگری که دیدی اگر پرقدرت بود و سریع، نشانه مهندسی برق-قدرت باشد، اگر بی‌عار و خوش‌لباس علامت مهندسی نساجی و اگر خوش‌تیپ و اس‌ام‌اس‌باز، خبر از مهندسی مخابرات می‌دهد. اگر افعانی بود، در رشته مترجمی پذیرفته شوی و اگر ایرانی، زیان و ادبیات پارسی. اگر در خواب دیدی که با کارگر سخن گفتی و ارتباط برقرار کردی در رشته ارتباطات ادامه تحصیل می‌دهی، اگر از سن و سالش بپرسی تاریخ خواهی خواند و چون به او گفتی "بچه کجایی؟" جغرافیا. اگر به کارگر پول نقد بدهی  اقتصاد خواهی خواند و اگر نسیه تا کنی مدیریت بازرگانی.

ای مرد! خوابها آینه تمام‌نمای آینده تو‌اند و هر نکته‌ای معنی خاص خود را دارد. اگر در زیر چرخ ماشین آجر گذاشتی بدان که تا آخر عمر نانت در روغن حیوانی خواهد بود. آجر نشانه تحصیل در مهندسی عمران است. اگر آجر را بلند کرده باشی در این رشته بالا خواهی رفت و اگر آنرا با پا هل داده باشی یعنی روی پای خودت می‌ایستی و پیشرفت می‌کنی. اما اگر آجر از دستت رها شده باشد نشانه مشروطی و اخراج از دانشگاه است. اگر آجر را در زمین پیدا کنی نشانه رشته زمین شناسی است و اگر از درون چمن بیابی، مهندسی منابع طبیعی.

اما اگر به جای آجر سنگ گذاشتی یعنی اینکه در رشته مهندسی معدن قبول شوی و سنگت اگر سنگ شانه سمت چپ سرباز چهارم از آخر در کتیبه سوم تالارغربی کاخ آپادانای تخت جشید باشد به راحتی در رشته باستان‌شناسی بورسیه شوی.

داوطلب عزیز کنکور! چون مسافر را از فرودگاه سوار کردی، در مهندسی هوافضا پذیرفته شوی و چون مسافر دیدی، سفر در پیش داری. حال این سفر ممکن است برای قبولی کنکور و ثبت نام دانشگاه آزاد و دولتی باشد یا ادامه تحصیل در فرنگ. اما آنچه مسلم است، مقصد یا اسکاتلند است یا اصفهان و یزد.

درگیری در خواب نشانه رشته جامعه شناسی است. اگر زد و خورد کنی، رشته تربیت بدنی است اما اگر با صحبت حل شده باشد، علوم سیاسی. داد و فریاد، رشته آوا شناسی است و فحش دادن بسته به میزان و درجه فحش، یا دامپروری است یا پزشکی و یا تنظیم خانواده.

دوست عزیز به یاد داشته باش که اگر در دعوا خونی بر زمین ریخته باشد خواب تو تعبیر ندارد که خون خواب را باطل می کند، فقط امیدوارم برای جدا کردن‌تان سرباز خبر نکرده باشند، که سرباز دیدن در خواب حکم همان خون دیدن را دارد و تعبیر آن تشرف به سربازی است و عجالتا باطل شدن همه خوابهای فوق‌الذکر!   

                                                                                                امضا- ابن شیرین

/ 20 نظر / 575 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماشنکا

يعنی تو انتظار داشتی بعد ۶ ماه غيبت صغری و کبری باز هم لينکت مونده باشه؟! واقعاْ شما هنوز همين قالب وبلاگ رو داريدددددددد! نههههههههههههههه! بابا قالب عوض کنيد از اين پرشين بلاگ لعنتی بيايد بيرون! راستی هم دانشکده ايه من کدومتون بود؟ علوم پايه در چه حاليه؟ دکتر صابری نازنين چطوره؟

سميرا

پس من بايد خواب افغانی را ببينم!

هديه

سلام! من الان خيلی خوشحالم! بعد از سه ماه اومدم ديدم شما ها هستيد!!!! سلام!

عاطفه

با حال بيد! شماره اين يارو رو بده حوابهای مارم تعبير کنه!

سالار

سلام بر دهليان عزيز درود بر آپديتتان و آرزوی آپ ماندن مداوم. بسی بسیار اتفاقی دوباره سری به شما زدیم. سرمان هم کمی درد گرفت اما خوب... بسی شادمان گشتیم

پرنده سنگی

خيلييييييييييييييييييييييييی بامزه بود ! چقدر خوبه که دهل زنده است تا اینترنت زنده است ٬ مرسی که به فکر منم هستيد

آزاده

سلام میشه لطفا شماره تلفن گویای تعبیر خواب رو بهم ایمیل کنید