خوشگلا باید برقصند یا نه؟ مساله این است

در پی تحقق تمامی وعده های دولت خدمتگزار از آوردن کیک زرد سر سفره تا "جوانان با هر مد و لباس و مو عزیزان ما هستند" دستور مبارزه با بدحجابی نیز به نیروی انتظامی ابلاغ شد. در این راستا با پروفسور غلامحسن مرد پشت پرده و مغز متفکر تصمیم گیری های کلان کشوری که همواره به دهل لطف داشته است به گفتگو نشستیم تا کم و کیف این طرح را از زبان او جویا شود.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

دهل: جناب پروفسور غلامحسن به عنوان سوال اول بفرمایید که اساسا دلایل ارایه آنجلینا جولی قبل از اجرای طرحاین طرح چه بوده است؟

پروفسور: بسم الله الرحمن رحیم. به نام خدا

 

دهل: بله. در واقع فکر می کنم جنابعالی از دلایل پزشکی برای ارایه این طرح نام بردید. می شود توضیح بیشتر بفرمایید؟

پروفسور: خواهش می کنم، شما بفرمایید. ببینید همان طور که گفتم شما وقتی بدحجابی را می بینید خوب با چشم می بینید دیگر. چشم انسان هم یک جوری است که یک چیزهایی را می بیند و یک چیزهایی را نمی بیند آن وقت برای خودش خیال می کند که همه چیز را می بیند و این یک جای دیگر را اذیت می کند و وقتی آنجا اذیت شد چشم انسان اذیت می شود که اصلا خوب نیست چون وقتی چشم انسان اذیت بشود ضعیف می شود و انسان مجبور است برای دیدن چیزها نزدیکتر برود و احیانا دست هم بزند که گلاب به روی شما کار به جاهای باریک و احیانا تنگ و تاریک می کشد. خوب این ها اگر دلیل علمی نیست پس شعر علی معلم است؟

 

دهل: خوب مصادیق این طرح چیست؟ یعنی چه لباس هایی بدحجابی محسوب می شود؟

پروفسور: یک زمانی ما آمدیم گفتیم روسری ها از این قدر کوتاه تر نباشد، بالایش همانجا ماند از پایین آب رفت. گفتیم مانتوها گلاب به روی شما از فلان جا بالاتر نرود، همان جا ماند چاکش بالاتر رفت. گفتیم شلوارها تنگ نباشد، گشاد شد اما شفاف سازی شد.

شما خیال کرده اید زرنگ می باشید که از ما اطلاعات بگیرید بروید به آن آمریکای جنایتکار بگویید مدل از خودش بیرون بدهد. نخیر کور خوانده اید؛ اصلا از کجا معلوم که از بس بدحجابی کرده باشید کور نشده باشید. به هرحال ما هیچ چیز نمی گوییم تا فردا نیایند شلوار های گشاد توری درست کنند یا مانتو بلند خیس مد بشود. ما کار خود را بلد می باشیم و کار را سپرده ایم دست کاردان؛ یعنی آن کسی که می آید برای جلوگیری از آسیب دیدن چشم سایرین بد حجاب ها را ارشاد کند، از خودش فداکاری می کند چشم خود را به نمایندگی از مردم همیشه در صحنه در طبق اخلاص می گذارد تا ببیند چه مقدار چشمش اذیت می شود و چه مقدار ارشاد لازم است.

 

دهل: جناب پروفسور جسارتا یکی از ایرادهایی که به این طرح می گیرند این است که چرا همه سخت گیری ها برای دختران است و پسران هرطور دلشان بخواهند لباسآنجلینا جولی بعد از اجرای طرح می پوشند بعد تازه می آیند به بدحجابی نگاه می کنند و چشمشان ضعیف می شودف خوب نگاه نکنند

پروفسور: کسانی که به این مسایل لباس ملی (دامن سابق) می زنند یا کورند که دلایل به این واضحی پزشکی را نمی بینند یا اگر نیستند الهی لال بشوند تا از این حرفا نزند. چشم خانم ها طوری است که به آن جایی که در بدن آقایان وصل است وصل نیست و جایی را ضعیف نمی کند و چشمشان هم درد نمی گیرد. تازه اگر آن طور که ما می گوییم لباس بپوشند از خجالت سرشان را پایین میندازند و به چیزی نگاه نمی کنند. این طوری خیلی بهتر است و می توانیم در مصرف پارچه لباس آقایان هم صرفه جویی کنیم و آقایان با شورت و رکابی به خیابان بیایند و پول صرفه جویی شده را هم به برای وام طرح "ازدواج اجباری بر اساس حروف الفبا" بگذاریم کنار

 

دهل: پروفسور به طرح جالبی اشاره کردید می شود در مورد آن هم...

پروفسور: نه دیگر الان وقت ندارم. دوستان چند تا cd اورجینال از مظاهر بدحجابی آورده اند باید بشینم تا صبح رویش کار کنم

 

بهروز

 

 

/ 30 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

البته اون سی دی ها رو اگه برای ما هم بفرستید علاوه بر کمک کردن حاضر به همکاری دیمی بدون وجه هم هستیم

فياض خاک

جونوم براتوووتن بگه که! من قبلا که پست نوشتم برای اين شاهکار آقا بهروز.الان هم اگه ريا نباشه اومدم بگم ما هم وبلاگ داريم.

سعيده انص

کاش اينقدر که نگران خانوما هستن که مردها رو به شهوت ميندازن برن اون مردهای آشغال و گند و ....... خودشونو جمع کنن. هی تف به اين زمونه

شيرين

اقا از خنده مرديم راستی اين اقای غلامحسن هيچ شباهتی به اکبر جون نداره . اين واقعا معظلی شده حالا من ميگم اگه ميشه ده بيست سی چهل کنيم يا هوشتک بيارين ببینیم بالاخره رضا جون بايد برقصه يا بهروز جيگر با اون تن و بدن گوشتيش.

فاطمه

بازم سلام ...بهروز جان ..تو هم اگه جای اين کارا و ديد زدن آنجلينا جولی بشينی برای قبولی من دعا کنی همچينم بد نيستا!

فرزانه

می بخشيد ميشه رابطه عکس با متن رو بدونم

انفرادی ۱۴

من فکر می کردم که کامنت گذاشتم. حالا ميبينيم که نذاشتم. سلامی چو بوی آشنايی وبلاگی. ميبينم که بلاگ در شرف ابتذال است! . اين عکسهای وقيح چی بيد؟ . توصيه من به تمام جوانها اين است: آقا برين ازدواج کنيد!. مرسی که تو اين مدت سر می زديد.

ریحانه

سلام.... عمو بهروز اين چه عکس بی تربيتيه که اينجا گذاشتی؟زود برش دار..بابائی رضا می گه نبايد آدمها کارهای عيب کنن...عمو ها هم جزئ آدمها هستن يا فرشته ها؟! يه چيز ديگه هم به بابائی بگو...بگو که نه..اشتباه نکردم!!!بزودی ميرم يه جای توپ استخدام ميشم!!!!!!!!

ياشار

سلام لطفا به اين مسايل لباس ملی نزنيد آقا!!؟ ضمنا سرتون به کار خودتون و بغل دستيتون و بقيه باشه!؟! بهروز جون فکر کردم ديگه نمی نويسی.