خسته نباشيم (قسمت دوم)

ادامه از مطلب قبل

5)  در راستای اجرای سیاست ها  و مقابله با تهاجمات فرهنگی و همچنین سالم سازی اوقات فراغت جوانان و نیز حفظ محیط زیست در فضای سبز دانشگاه با هماهنگی نهادهای مربوطه مقادیر متنابهی درخت جهت ثبت یادگاری، سنگریزه جهت شوت کردن، میدان دید وسیع جهت تامین سوژه صحبت، خاک جهت دیر کردن و کاشتن و نیمکت جهت امور متفرقه تعبیه شده تا برای رفع حاجات و دفع اضافات روابط عمومی عزیزان مورد استفاده قرار گیرد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

6) در راستای تکریم شخصیت جوانان و به منظور راحتی شما عزیزان و برخورداری از نور سپید مهتابی،  در سقف کلاسها و راهروها لامپهایی تعبیه شده است تا در حین عبور از کنار همکلاسی های ناجنس(!) به آنها نگاه کنید واز نورشان لذت ببرید.

7) به منظور شناخت هرچه بیشتر و برقراری ارتباطات سالم و هدفمند  و نیز ایجاد و تقویت انگیزه کسب علم، شما می توانید هفته ای یکبار به دانشجویان غیر همجنس خود سلام کنید و یا با حفظ فاصله از آنها جزوه درسی اخذ نمایید. بدیهی است که جزوه ها باید فاقد هرگونه نوشته متفرقه و یا ارقام مشکوک باشند. نشخیص نوشته های متفرقه برعهده ما است.

8) در راستای کاهش هزینه های اقتصادی ، افزایش سطح آگاهی، حفظ بهداشت و به منظور اطلاع از وضعیت خوش تیپی شما و نیز صرفه جویی در تولید، مصرف و هزینه های مترتب بر خرید آینه و نظافت آن دوستانی همه روزه دم در دانشگاه شما را از وضعیت ظاهریتان مطلع می سازند. در روزهایی که تذکرات بیشتری دریافت می کنید به یاد داشته باشید که چه خوشکل شده اید! برای  رفاه حال شما عزیزان کمیته احتمالی در همه حال مراقب حراکت و رفتار شما بوده و هوایتان را دارد. به یاد داشته باشید کمیته انظبتی بسیار مهربان تر از آن چیزی است که شما تصور می فرمایید 

9) به منظور آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان با همکلاسی ها و ابراز محبت هرچه بیشتر، انتخاب واحد در فضایی بسیار صمیمانه انجام می گیرد. با تمهیدات پیش بینی شده شما بارها از جهات مختلف دوستان خود را در آغوش خواهید گرفت و مهر و محبتتان را نثار یکدیگر خواهید کرد. فقط مراقب باشید در حین اظهار محبت جایی تان کبود نشود.

10) سوران ارجمند و دانشجویان گرامی! تعداد دانشجویان دانشگاه ما بسیار زیاد است. لذا پیشنهاد می گردد تا رویت همگی آنها از هرگونه اقدام شتابزده و عجولانه در جهت اوقات فراغت خود بپرهیزید. هول شدن بخصوص در این زمینه فقط خودتان را ضایع می کند. درضمن با دریافت برنامه جشنهای ازدواج دانشجویی از دفاتر مربوطه می توانید دوره های فعالیت فوق برنامه خود را بر اساس آن تنظیم نمایید.

                                                                                رضا

/ 10 نظر / 19 بازدید
غزال

رضا سلام...فکر کنم مورد آخر بيشتر کار آمد بود(چشمک)...تا باشه از اين ازدواجا...

الهام

سلام. خيلی مسائل را خوب باز کردی...زندگي رسم خوشايندي نيست... زندگي اجبار است... لاجرم بايد زيست. زندگي يه قانونيه که متأسفانه در نهايت بي عدالتي تصويب شده و هيچ کشور و هيچ مرز و قانوني نمي تونه روي دست اون بلند بشه.

الهام

چرا هيچ کی هيچی نميگه؟؟؟نکنه همه گرفتار يونی شدين!!!!؟

هاله

جالب بود هر چند که از دوران دانشجويی من هفت، هشت، ده سالی می گذره . راستی اگر دوست داری با هم کتاب بخونيم به من سر بزن . خوشحال ميشم. موفق باشيد.

مرضي

عجب دانشگاه توپيه باباااا

دقایق سوخته

سلام ببین داداش رضا سیاست آواز دهل شنیدن از دوره :)

کارتاژ

تازه در مورد آخر ميشه از شورای شهر هم کمک گرفت .... چمران داره ۱ ميليون تومن وام ميده اونوقت ما هنوز ول معطليم .......

مرضي

به نکته خوبی اشاره کرديد (عبادت روزه دار رو می گم) ممنون

پرستو

آن تيره مردمکها آه آن صوفيان ساده خلوت نشين من در جذبه سما ع دو چشمانش از هوش رفته بودند. ديدم که بر سراسرمن موج می زنند. چون هرم سرخ گونه آتش چون انعکاس آب چون ابری از نفس فصلهای گرم.و خاصيت عشق اين است.