حزب الله هورا... تيم ملی سوراخ

بار دیگر امت حزب الله همبستگی خود را به رخ جهانخواران و مدعیان دروغین دموکراسی کشید و امید عبث آنان را در ایجاد تفرقه و دشمنی بین ملت برادر سوریه و ایران نقش بر آب کرد. نظر به حساسیت این دیدار عقیدتی سیاسی، دهل نیز در ورزشگاه و در میان صفوف به هم فشرده و دشمن شکن ملت مسلمان حاضر شد و ضمن ابراز انزجار از اسرائیل و با در دست داشتن تصاویر سید حسن نصرالله، گزارش لحظه به لحظه مسابقه را برای شما عزیزان تهیه نموده استحزب الله هورا .... تیم ملی سوراخ

دقایق اولیه بازی کاملا در اختیار سید حسن نصرالله و مردم قهرمان لبنان است، یک سانتر از جناح چپ، هادی شکوری که هنوز فرق محوطه جریمه خودی و حریف را تشخیص نمی دهد توپ را دفع می کند. اسکوربورد هم تصاویر جنایات اسرائیل و تماشاچیان نصرالله به دست را نشان می دهد.

اواسط نیمه اول بازی کاملا یک طرفه است. بچه ها در هماهنگی کامل سیستم علی اصغر را به نمایش می گذارند و به یاد علی دایی توپ ها را روی سر رسول خطیبی می ریزند شاید خطیبی تیم سوریه را با پرسپولیس اشتباه بگیرد و حداقل دروازه خالی ها را گل کند.

آندو تیموریان که از انگلستان آمده، در یک سری اقدامات محیرالعقول بازی را از یکنواختی در میاورد و چند تا صحنه خطرناک برای برادران سوری فراهم می کند. مسئولان تیم بولتون از شکری که خورده اند مثل چی پشیمانند.

این قدر بازی هیجان دارد که آدم نمی فهمد نیمه اول چه طور تمام شد. انگار همین دو ساعت پیش بود که بازی شروع شد.

بین دو نیمه هم برای این که مردم را از برگشتن به خانه هایشان پشیمان کنند بنیامین پخش می کنند، تماشاچیان هم با تصاویر سید حسن حرکات موزون می فرمایند.

و اما نیمه دوم؛ تماشاچیان بی ملاحظه استقلالی و پرسپولیسی که تنگ هم نشسته اند پاک نیک بخت بنده خدا را کلافه کرده اند، در آن واحد هم هو می شنود هم هورا. بنابر این تصمیم می گیرد تا اخر بازی اصلا به توپ پا نزند تا بعدا تکلیفش روشن شود.

عنایتی که دارد بدجوری خودش را جر می دهد تا گل بزند بالاخره یکی می زند. اما افساید اعلام می شود. تماشاگران پرسپولیسی بی خیال داور شده لزوم اصلاح هندسی دماغ عنایتی را یاداوری می کنند.

تماشاگران پرسپولیسی در این لحظات از خود بازیکنان هم فعالترند و از اعماق روده جواد کاظمیان را صدا می زنند. تو این هیر و ویر چند تا استقلالی هم داد می زنند سیاوش اکبر پور که فورا خودشان خجالت می کشند و بی خیال می شوند.

نه مثل این که رسول خطیبی فهمیده این قرمز پوش ها پرسپولیسی نیستند. عمرا هیچ امیدی به گل زدنش نیست.

بالاخره جواد کاظمیان می ؟آید تو؛ اما به جای مهدوی کیا! در این جاست که خار مادر قلعه نویی و فکری مورد نوازش قرار می گیرند بد فرم.

 تماشاچیان جواد کاظمیان را تشویق می کنند، آن یکی جواد را جو می گیرد گل می زند. تماشاچیان هنوز هم روی حرفشان هستند و همچنان کاظمیان را تشویق می کنند.

سوری ها یاد مظلومیت مردم مسلمان لبنان افتاده و حسابی شیر شده اند. پنج  دقیقه آخر بازی ایران به طرز مظلومانه ای توی قوطی است.

طالب لو یک توپ را خطرناک را می گیرد اما چون از بد شانسی به تماشاگران پرسپولیسی نزدیک تر است حرف های بی تربیتی بچه های توی کوچه به گوشش می رسد. این است که دو دقیقه بعد یک گل سوتی می خورد تا جبران کرده باشد.

آخر بازی شده عین آخر بازی های استقلال و پرسپولیس، پوز آلمان ها را در همبستگی ملی زدیم.

بهروز – گروه ورزشی شبکه دوهل

 

/ 29 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
farzaneh

وقتي همه چيز سياسي باشه وفوتبالي پس فوتبال سياسي داريم وسياست فوتبالي

ليلا

من قسم خوردم سياسی حرف نزنم

ياشار

سلام خوبی؟ درود بر سيد حسن که در يک فرصت مناسب دربازه ی ايران را باز کرد تا ايران دست خالی از ورزشگاه آزادی لبنان برنگردد!!! موفق باشی.

حامد

با سلامی همچون گرمی آفتاب بابا حزب الله .بابا تیم ملی . جالب بود مرسی از نظرتون. این رو باید بگم که به نظر من همه جا خوب و بد داره .این که میگن مثلا ترکها اینجورین و تربتیها اونجورین و رشتیها .... همه اینها کشکه و فقط برای لودگی و مسخره بازی خوبه. میگن اون زمونها انگلیس و استعمارگران دیگه برای خراب کردن و تفرقه انداختن بین مردم شروع به مطرح کردن این القاب و کنایه ها برای قومها و ملیتهای ایرانی شده اند. من که یک همچین چیزی شنیدیم. به قول شاعر "تمام ایران سرای من است که خوب و بدش از آن من است" راستی لطف کرده بگین در مورد "" گنابادی "" چی شنیدین.خوبند یا بد؟ منتظرم

ليلا

دوست عزیز در مورد کمپین یک میلیون امضا برای قوانین نابرابر، وبلاگ زن آپدیت شد خوشحال میشم با حضورت حمایتت را اعلام کنی

Brightness

اون دو نفری که بالای وبلاگتون هس،شمائین؟ اونیکه داره شیرجه میره اونیه که عینک نداره و اونی هم که اونیکی رو گرفته اونیه که عینک داره.ئه! یکی هم داره فرود میاد.اون دیگه کیه؟!

فرهاد

ممنون رضا جون که به وبلاگ من سر زدی درضمن چشم ييخشيد اشتباه از من بود