و جایزه تعلق می گیرد به...

بله، چشم حق با شماست. 12 بهمن قرار بود برنده ها را اعلام کنیم. نشد. آقا رضا پایان نامه داشت، من حال نداشتم. این شد که شد. اما بعد..

ممنون از استقبال شما و ممنون از این که فقط مجبور شدیم یکی از کامنت ها را سانسور کنیم. البته انتظار داشتیم با این همه بازدیدی که در این مدت نسبتا طولانی داشتیم، تعداد کامنت ها بیشتر باشد. علی الحساب می شود نتیجه گرفت که با بحران جوک جنسی مودبانه روبرو هستیم وگرنه هرکدام از شما به اندازه تمام این کامنت ها غیر مودبانه اش را بلدید. نه؟ ( به قول برو بچه ها: چشمک )

اما بخش اصلی ماجرا که انتخاب برنده مسابقه است. قبل از اعلام برنده که در یک پروسه علمی، فشرده و دقیق توسط هیات داوران انتخاب شده باید از تک تک شرکت کنندگان تشکر کنیم. چشم امید فرهنگستان و ادبستان این مرز و بوم به شما است. از تک تکتون متشکریم؛ از غزال که چراغ اول رو روشن کرد بعد نشسته به این بهونه کلیات عبید و ایرج میرزا و بقیه چیزا رو خونده، از ویدا که کشت خودشو اما دلش نیومد به جای این همه تعریف از خودش یه جوک بذاره، از طیبه که صادقانه پته خودشو ریخت رو اب، از فیاض خاک که افه فلسفه اش رو با یه جوک عهد تهران -41 برامون گذاشت، از نیلوفر آبی که نوشته بود " بدم اومد بی ادب" و کلی ما و جماعت بازدید کننده رو خندوند، از Brightness که بین این همه مطلب صاف فقط گیر داده بود به عکس مطلب، از ممول که خارجکی نوشته بود و معلوم شد که کتاب های جوک انگلیسی از سایر کتاب ها راحت تر گیر میاد!،  از کارتاژ که خیلی به خودش فشار آورد و مودبانه نوشت و روسفیدمون کرد و از ممد کفش کتونی نسل سومی مادام العمر که ایشون هم معلومه خیلی به خودش فشار اورده تا بامزه بنویسه، از پرنده سنگی که یکی از کاندیداهای جایزه رو بلافاصله با جک بعدیش ناکام کرد، از علی هودار، دکتر مملکت که به طور علمی به رابطه چشم و باسن پرداختن، از حسین خان قوامی ضایع نویس که ما رو به شک انداخت که باید به جای مودبانه ، "لطیفه" و "جنسی" رو تعریف می کردیم، از دنیای ابی که چشممون در اومد تا بفهمیم چی می خواد بگه و سایر دوستان که با انواع و اقسام کامنت های بی ربط و باربط و شکلک در آوردن و خنده از خود در کردن لطف داشتن به ما. از ریحانه خانوم هم تشکر نمی کنم تا حالش جا بیاد، خودش میدونه چرا!

اما در نهایت از میان بیتا از وبلاگ شیطون های تهرونی و دوست مجرد که گویا وبلاگ نداره، جایزه کارت اینترنت 50 ساعته تعلق می گیرد به :

دوست مجرد

این دوست عزیز لطف کنن یه نشونه ای چیزی به ما بدن تا جایزه شون رو بگیرن. از بیتا خانوم هم ممنون، ببخشید که دستمون تنگه و وسعمون از این بیشتر نمیرسه.

باقی بقایتان. تا بعد

/ 63 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سميرا

afsaneh

salam webe jalebi darid age khastid be webe man sar bezanid

الهه

سلام و ببخشيد رضا جان من چند ماهيه نيومدم بهت سر بزنم اما جسارتا قبلا خيلی بهتر بودی

من

ا؟ا؟ا؟ا؟ا؟ منم من.منم دوست مجرد.به خدا هم دوستم هم مجرد. پس جایزه رو میدید به من ؟ نه؟ آآآآآآآآآآآآآآآآآآخ جووون. بگذریم.حالا من هیچی .شماها چرا انقدر کم پیدا شدین؟

سميرا

واااااااااای! تو رو خدااااااااااا!

فاطمه قديمی

به وبلاگ جديدم که مجموعه ای از عکسامه سربزنيد و نظر بديد.....

سلام...من آخرشم نفهمیدم موضوع از چه قراره؟؟؟؟؟یعنی نه که نفهمم آآآآآ نییدونم...... آخه اگه موضوع جکه پس جکاش کوووووو؟؟؟؟؟ ولی خوب بازم وبلاگ گشنی داری ....خوبه که تو زمينه شاد کردن روحيه مردم تلاش ميکنی که البته اگه مفيد باشه خوبه خوب به وبلاگ دانشکده ما هم حتما سر بزن....خوشحال ميشم نظرت رو بدونم.... فعلا بای

دانشکده فنی

ببخشيد يادم رفت آدرس وبلاگ و بدم www.collageqom.blogfa.com بازم آرزوی موفقيت دارم براتون....فعلا بای

مرضيه

نظر بی نظر بنويسيد بابااااااااااااااااااااااااااا