پيام مهم

من امروز آمدم که یک پیام مهم انتخابی به شما بدم و امروز خیلی مهربان هستم و اگر جمعه روز خوبی باشد هر هفته به شما پیام میدم و شما را ارشاد می‌کنم و شما فکر می‌کنید که من حسنی هستم ولی نیستم.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ای جوان! ای خوش تیپ! ای خوشکل! چرا رای؟! روز جمعه دست نامزدت را بگیر و به پارک و سینما و میدان ولیعصر برو و من دیدم که هفته قبل اون 7 نفر نامزد بازی کردند و نمیدانم که چرا 6 میلیون نفر اون اکبر را انتخاب کرد که هم  پیر بود و هم ریش نداشت. و اون باقر که عینک هم داشت و جلوی هواپیما واستاده بود و خودش را در راه وطن زیر هواپیما انداخته بود.

ای اکبر! ای هاشم! ای تشخیص! چرا جمهور؟!

 من دیدم که تو ریش داشتی و پسته میخوردی و اگر انقلابی بودی آبگوشت میخوردی و آبگوشت برای سلامتی خوب است و انسان را 40 سال جوان می‌کند (40=60-84)

و من از قصد تو خبر دارم و میدانم که تو در ظاهر در انتخابات شرکت می‌کنی و در اصل تصمیم داری رییس جمهور بشوی و با آن کلینتون بی‌ناموس مذاکره کنی و زنها را آرایش کنی که  در خیابان و چایخانه سنتی با مرد نامحرم نگاه کنه.  

و من اعلام می کنم که اگر رای دادن خوب است برو به عمه خودت رای بده و ملت باید این هفته در انتخابات شرکت کند و هرکسی به عمه اش رای بده و من جون عمه ندارم به اون احمد انتخاب می‌کنم که حوش تیپ است و لباس نارنجی می‌پوشه که مد سال می‌باشد و من مد را دوست دارم.

و بعد اون صفحه آقای 2قل را که شکمش بیرونه و چوب بی‌تربیتی را دستش گرفته می‌بندم که هر روز اینترنت نکنه و زن مرد نامحرم اینجا کامنت بی حیایی نذاره و نگه که بیا به من سر بزن. نو خجالت نمی کشی که مرد نامحرم سرشو به تو بزنه؟ و این خیلی بد بود و من شاید شنبه سر خودم را به دیوار بزنم.

 

                                                                                                            رضا

                         

 

/ 4 نظر / 10 بازدید
atefeh

شما از حسنی هم پديده تريد .(ما دوباره صف های منسجم رو تشکيل ميديم اينبار هم به معين رای ميديم و مملکت رو دست اکبر و ... نمیدیم تا کور شود هر آنکه نتواند ديد)

atefeh

از اين عاطفه به اون عاطفه پايينی!:فعلا که همه دارن به اکبر رای ميدن!!!!به چه روزی افتادیم!!

setareh

اين اولين مطلب باحاليه که تو اين وبلاگ خوندم. ايوووووووووووووووللللللللل. در ضمن رای بی رای. اينا همش بازيه .

کارتاژ

همین کارا را میکنید که میان اینترنت را کلا تعطیل میکنن دیگه.