لينک برتر ۲

هم صدای عزیزم سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

خیلی خوشحالم که میتونم باهات صحبت کنم.دست تقدیر چه ها که نمی کنه. هروقت مجله محبوب شما رو می خوندم صفحه مشاوره شما رو هم می دیدم. این که چطور این قدر مهربون به حرفهای همه گوش میدی و مشکلاتشون رو حل می کنی. اما هیچ وقت فکر نمی کردم یه روز خودم هم برات نامه بنویسم. واقعا که عاشقی آدمو به چه کارایی وادار نمی کنه. نه این که فکر کنی دارم ننه من غریبم بازی در میارم، نع . ولی با این مشکل آخری نمیدونم چکار کنم. نمیدونم این دیگه از کجا مثل اجل معلق رو سر من بیچاره نازل شد. نه نه مسئله مثلث عشقی واز این حرفا نیست. من اصلا این خانم رو تاحالا ندیدم و نمی دونم چه پدر کشتگی با ما داره. مثل این که گیجت کردم، ببخشید. قضیه از این قراره که این خانم باربی تو وبلاگشون نوشتن که اسم سگ محترمه شون رو پانی گذاشتن و موضوع به گوش پانی خانم هم رسیده. این پانی دوم همون دختریه که... اگه خدا بخواد و از این حرفا. حتما می پرسی که مشکل کجاست؟ من موندم که باید تیریپ روشنفکری بذارم و بی خیال باشم یا این که غیرتی بشم و داد و قال کنم. همین چند روز پیش که مردن پاپ رو بهش تسلیت نگفته بودم چنان قشقرقی بپا کرد که نگو و نپرس ولی وقتی واسه سوم عمه مرحومم سیاه پوشیدم کلی بدوبیراه گفت که املی و نمیدونم چی چی. بخدا نمیدونم این دخترا چرا این جورین. جسارته ولی شما اینا رو تو مجلتون ننویسید پس فردا کلی بدوبیراه بارمون میکنن. اگه بهشون سلام نکنی میگن خودتو میگیری و اگه سلام کنی فکر میکنن منظوری داری. اگه باهاشون خودمونی بشی و راحت باشی میگن جلفی و اگه سرتو پایین بندازی و کم حرف باشی میگن جواتی. اگه ازشون تعریف کنی چاپلوسی و اگه نکنی بی احساسی. اگه واسشون خرج کنی میخوای مخ بزنی و اگه خرج نکنی خسیسی. اگه روشون تعصب داشته باشی امل و ضد حقوق زنی و اگه نداشته باشی بی غیرتی. اگه تیپ بزنی و مرتب باشی بچه سوسولی و اگه به خودت نرسی هپلی و بی کلاسی... ای آقا بگذریم. مثل این که روده درازی کردم. ولی شما رو بخدا راهنماییم کنید که این بار چکار کنم؟

                                                                امضا : امیر بهادر

بابا بهروز ، تو رو خدا این دفعه به نوشته های من دست نزنید. نکنه مثل اون دفعه که تحقیق معارفم رو تایپ کرده بودین و نزدیک بود جای مطلب وبلاگتون بذارید و من سررسیدم، بشه.

 

                                        باربی؛ وبلاگی با طنز مخفی!

در وبلاگ باربی که بنا به توصیه فرهنگستان زبان به زودی به سارا تغییر نام خواهد یافت(!) همه چیز پیدا می شود. از مطالب عشقی گرفته تا سریالهای هندی از نحوه غذا خوردن سگ باربی تا طرز چیدمان سفره عروس و حتی تستهای روانشناسی که شخصا توصیه می کنم قبل از جواب دادن حسابی دقت کنید!

و اما شاید زیباترین بخشها خاطراتی است که او از ماجراهای خود نقل می کند و البته آنها را با شیوه خودش با طنز همراه می سازد. جالب اینکه او هیچ وقت از توضیح انچه که برای شما عجیب به نظر می رسد غافل نمی ماند. ما یک مطلب از این وبلاگ را با عنوان کنسرت خنده انتخاب کرده ایم. بخوانید و از خنده غش بفرمایید!

       

/ 18 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
farzaneh

من هم می خوام مثل شما روشنفکر بشم وبه شما يگم امی يا امی بي بی بابا بی خيال شو چه چيزا رو گير ميدی پيش ما هم بيا امير ارسلان نامدار يا نه امير بهادر واز اين جور چيزا

atefeh

اين بابا بهروز اين وسط چی بود؟...نمنه!

elnaz

سلام ممنون از اينکه به من سرزديد شعر خوبی بود خيلی بازم منتظرتونم

انفرادي 14

سلام ... ببخشيد اينقدر دير شد ... اين روزها اين انفرادی ۱۴ با اون انفرادی ۱۴ که می شناختيد کمی فرق کرده .... اميدوارم هميشه شاد باشید و لبريز اززندگی.

فاطمه

بابا بهروز...آخه چرا اینقدر به پسرت بی توجهی؟ کارش به جایی رسیده که یا واسه مشاورا نامه مینویسه یا تعقیبشون می کنه کی میان رشت بعد مثلا توسط شما به ما راپورت میده که بریم واسه تهیه گزارش ...بابا یه کم احساس، درک متقابل...روشنفکر باش تا معتاد نشده ها!!!

GWB

ATEFEH be nokteye khooby eshareh kardeh. chaploosy. migan noon too in kareh. rasty kar & bar chejoore?!

حامد

سلام آقا رضا. چه عجب بابا حال ما رو پرسیدین و دفترچه منرا ورق زدین. می بینم که نمی دونین با کدوم ساز پانی خانم برقصین!! دو حالت وجود داره : 1ـ یا شما نمی دونین چگونه برقصید که ایشان خوششان بیاید.// 2ـ ایشان خیلی ... هستند و سطح توقعشان بالاست و باید طرف مقابلشان کسی باشه که همه نوع رقص بلد باشه تا هر گونه سازی را زدند طرف مقابل براش با همون ساز برقصه. البته زیاد من در جریان شما و کارهایتان نیستم ولی یکبارهم که شده از خود پانی خانم سئوال کنین که چطور رفتار کنید. مثلا بپرسید فردا که میخواهید بیرون بروید، چگونه لباسی و تیپی داشته باشید (باب سلیقه ایشان لباس تن کنید). البته این نظر من است ببینید جواب میده یا نه؟

*Tina

سلام رضاجان ...وبلاگ باربی که واقعا حرف نداره ...خيلی خوبه ...بعد هم اسم به اين قشنگی ..پانی ...خیلییییییی نازه ...

فائزه

سلام،میدونم خیلی دیره ولی چیه مثل اینکه خیلی دلت پره!!!!