مطلب زیر لزوما بیانگر دیدگاه های دهل نمی باشد

سرنوشت:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

دهل یک ساله شد.حالا این دهلی که پارسال در یک نیمه شب تابستانی در خانه دانشجویی رضا متولد شد (آن موقع تاکید داشتیم اسمش خانه دانشجویی باشد) دیگر جزئی از زندگی من و رضا شده. حتا من که خیلی نمی رسم برای دهل بنویسم و یا جواب کامنت ها را بدهم، حتما در معدود فرصت های وبگردی به آن سر می زنم و درباره مطالب، کامنت ها و قالب (که گویا مشکلاتش نمی خواهد دست از سر ما بردارد) با رضا حرف می زنم. پاییز امسال درگیر یک کار فشرده مطبوعاتی شدم و تا همین هفته پیش که سرگیجه شتاب بی وقفه کار جایش را به سردرد ناراحتی متوقف شدن کار داد، دهل را فراموش کرده بودم؛ البته رضا یک تنه ضمن این که در آن پروژه به ما حال می داد، دهل را هم هل می داد. حالا هم که با یک پشته جزوه کپی شده و ناقص به امر شریف زدن خر در ایام فرجه مشغولم با کلی حرف و درد دل خدمت رسیدم تا سلامی دوباره عرض کنم و یادآوری کنم که دهل راستی راستی دوهل است. شما هم اگر خواستید می توانید در کامنت هایتان به جای رضا جان، قربان صدقه بهروز جان هم بروید.

 

تست تصویری

 

تصویری که مشاهده می کنید، عکس صفحه اول نشریه "صبح دوکوهه" است که با همت مسعود خان ده نمکی معروف، در سری جدید انتشار به شکلی آبرومند و حرفه ای ارائه می شود. اما سوال؛ با دیدن این عکس و تیتر فکر می کنید ممکن است از چه راهی جان رئیس جمهور در خطر باشد ؟

الف) برق گرفتگی. در پی شیفتگی جهانی جهت شنیدن نظرات بدیع و سخنان منحصر بفرد رئیس جمهور ایران، چه بسا تعداد سفر های خارجی ایشان رو به افزایش برود و با استعمال "هاله نور" و عدم تطابق ولتاژ برق ایران و برخی کشورهای خارجی دچار برق گرفتگی بشود.

ب) مسمومیت. از آن جایی که قرار شده تا هرماه جلسات هیئت دولت در یک استان برگزار شود و این موضوع که ایشان با هرگونه تشریفات به شدت و از بیخ و بن مخالف است، صرف غذا در رستوران های بین راهی در این سفرهای متوالی خطر مسمومیت را در بردارد.

پ) ترور از سوی ملا حسنی. همان طور که ده نمکی با نبوغی سرشارمدعی شده است که "طبق یک اصل پلیسی در هر جنایتی باید به دنبال کسی بود که از آن جنایت نفع می برد" مسلما بیشترین کسی که از قتل احمدی نژاد سود می برد، کسی نیست جز ملا حسنی که دوباره به صدر ستون های پرطرفدار نشریات و نوشته های ابراهیم نبوی راه پیدا خواهد کرد.

ت) ترور از سوی سیاستمداران فلسطینی. مسلما آن هایی که سال هاست دارند وقت خود را الکی صرف می کنند تا از راه های مسخره دیپلماتیک مشکل خودشان را حل کنند وقتی بشنوند می شود چند تا کارگر گرفت و اسرائیل را گذاشت پشت وانت و برد به یک کشور اروپایی و تمام این سال ها سرکار بوده اند، حسابی لجشان در می آید و ممکن است دست به هرکار خطرناکی بزنند.

پاسخ صحیح: آخ... راستش من اعتراف می کنم که می خواستم رئیس جمهور را ترور کنم و در چند کودتا مثل کودتای نوژه و 28 مرداد و ... دست داشتم و بسیار غلط کرده می باشم.

 

پس نوشت غیر اخلاقی: از قدیم گفتن..وز[باد شکم] فندقی، ..ون[ماتحت] تنگ میخواد. پس ما نتیجه می گیریم که مطلب فوق لزوما بیانگر دیدگاه های نویسنده آن هم نمی باشد چه برسد به دهل.

با عرض شرمندگی؛ بهروز

 

/ 19 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غزال

بهروز عزيز سلام...تولد الکی بلاگتون مبارک!...هنوز کاملا مطلبتون رو نخوندم...اما عکسی که گذاشتيد واقعا خنده داره!

طیبه

خدا همه رو به شهادت و بهشت نزديک کنه:D

هديه

يادم باشه برای کادوی تولد يه کلاس خصوصی رياضی و يه کلاس آموزش ماه ها به مدت ۳ ماه براتون ثبت نام کنم!

farzaneh

سلام اولا يکسالگی وبت مبارک دوما چرا اينطوری خط خطی شده

ـ.-'`*`'-._@®@$_.-'`*`'->بي نشان

چه عکسه باحالی! از هر لحاظ جونش در خطره! خوشگل که نيست... که هست! خوش لباس نيست...که هست! خلاصه از هر انگشتش ۱۰۰۰۰ تا هنر ميباره.( ماشالا! بترکه چشم حسوده بخيل... فووووووووت!)

memol

من زياد از سياست سر در نميارم ! همين احمدی نژاد هم به زور می شناسم . وای چون افسرده نشی ايول ول به بهرررررووووووووووززززززززز! رضا کجاست؟ من کارش دارم . بگو برام آف بذاره .

Emotions in Paradise...Tina

تولد وبلاگتون مبارک ... توی وبلاگ باربی بودم نوشته بود باز می نويسيد خوشحال شدم زودی امدم اينجا ...اميدوارم سالهای ديگه هم با هم بنويسيد توی وبلاگ دهلتون .

ياشار

سلام داش بهروز. سال نو مبارک. نيستی؟ با من تماس بگير.