تست کانديدا گزينی

یک _ الطاف بی شائبه شما جهت شرکت در مسابقه چهره شناسی دهل همچنان ادامه دارد. بنابر این مهلت مسابقه را یک هفته دیگر تمدید کردیم.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

دو _ برای دریافت حقیقت باید از عشقی بزرگ برخوردار بود و آگاهی ژرفناکی از روابط داشت، بنابر این ؟ در تست کاندیدا گزینی دهل شرکت کنید تا با روشی علمی و مستدل رییس جمهور مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

1_ کدام غذا را می پسندید؟

الف) پیتزا    ب)دیزی   ج) کباب کوبیده   د) آش  ه) کشک بادمجان

 

2_ بازیگر زن مورد علاقه شما کیست ؟

الف) لعیا زنگنه  ب) هدیه تهرانی   ج) حمیده خیر آبادی    د) رویا نونهالی   ه) ثریا قاسمی

 

3_ بازیگر مرد مورد علاقه شما کیست ؟

الف ) بهروز وثوقی   ب) جمشيد هاشم پور   ج) ابوالفضل پور عرب   د) امین حیایی   ه) فتحعلی اویسی

 

4_ کدام یک از فیلم های زیر را می پسندید ؟

الف ) آژانس شیشه ای      ب)گنج قارون    ج) متولد ماه مهر    د)شوکران   ه) خانه دوست کجاست ؟

 

5_ بازیکن فوتبال مورد علاقه شما کدام است ؟

الف ) علی دائی    ب) نیکبخت واحدی     ج) میرزا پور    د) جواد نکونام    ه) رحمان رضایی    

 

گزینه های سوال ها به ترتيب زير از راست به چپ به ترتیب دارای 25-20-15-10-5 امتیازند.

۱) ج-الف-ه-ب- د

۲) ج-ب-الف-ه-د

۳) ه-ج-د-الف-ب

۴) ب-ج-ه-د-الف

۵) الف-ب-ج-ه-د مجموع امتیازات را محاسبه کنید. اگر85تا 100 بود به رفسنجانی، اگر 60 تا 85 بود به معین، اگر 45 تا 60 بود به لاریجانی، اگر 30 تا 45 بود به کروبی، اگر 15 تا 30 بود به قالیباف رای دهید. اگر امتیازتان بین 5 تا 15 بود از بین مهر علیزاده، رضایی و احمدی نژاد و رای باطله یکی را به دلخواه برگزینید.

                                                                                        بهروز

 

/ 10 نظر / 9 بازدید
nicki

بابا مگه قحطه فونته؟ چرا اينجوريه اينجا؟اصلا خوب نشده. قبلي با اينكه اعصاب خردكن بود بهتر بودا

فاطمه

سلام.اولا:مرده اين هوشتونم ...از کی تا حالا حميده خير آبادی جزو عناصر ذکور شده؟ دوما: مرده هوش دوستا و خواننده هاتونم حالا بعضيا که شما رو نديدن ویا ازطریق وب بد دیدن یا مشخصاتتون رو اشتباه گفتین بهشون به کنار ! ص.م ديگه نوبرش والله ... باید بشه رئیس اداره تشخیص هویت ...خداييشااااااااااا.راستی چقدر می دين لوتون ندم .(چشمک)

kosht e morde ye mehralizade

آقا ما چقدر بديم اين مطالب درپيت تون رو که مثل بعضی جوک های يه روز يه ترکه است رو نخونيم. بعد هم که یعنی مهرعلیزاده اینقدر مزخرف است که آخر از همه اسمش رو آوردید؟

*

قبول نيست......چرا ۵ گزينه ايه اينجا؟اين يعنی تقلب در انتخا.....ت.

باربی

این فونتتون به عبارتی کافرو مسلمون ميکنه سایز بزرگترش مالیات نداره به خدا !!!!!! اگه اصلا تستو جواب نداده باشم چی ؟؟؟؟؟ یعنی در انتخابات شرکت نميکنم ؟؟؟؟؟

انفرادي 14

من بين پيتزا و ديزی شک دارم ... حالا به نظر تو در پناه تو شبکه دو مادر رامين زن خوبی بود ؟ . جوابها را به صندوق پستی بفرستيد.

فاطمه

نشد ديگه! می خواين يه کاری کنين بقيه ها به چشم و عقل من شک کنن ..ميرين اشتباهتون رو درست می کنين؟ دست شما درد نکنه!

سعیده

سلام....ای بابا......این مسابقتون تا کی ادامه داره؟.....تابلو شدید دیگه.....از هر چی انتخابات متنفرم....همش مسخره بازیه...ما رو ___فرض کردن! ....خوش باشید جووناااااااااااااااااااااااااااااااااا

افشاگر

همسر شهيد رجائي : ادعا كردن خيلي آسان است.شهيد رجائي هيچ وقت از اسلام و ديگران براي خود هزينه نكرد ....شهيد رجائي شخصيتي بود كه ديگران ، اسلام و انقلاب را براي خود هزينه نمي كرد ، بلكه خود را براي انقلاب و مردم هزينه مي كرد تا آنجا كه حتي آبروي خود را نيز در اين راه گذاشت...همه مردم اين را مي دانند. ادعا كردن خيلي آسان است ولي كساني كه از شهيد رجايي خرج مي كنند يا شهيد رجايي را نشناختند يا مي خواهند خودشان را بزرگتر مي كنند. مردم ما با شعورتر از اين هستند كه فريب اين عوام فريبي ها را بخورند. شهيد رجائي هيچگاه براي گرفتن پست و مقام تلاش نكرد ، هرچند كه از سوابق و شايستگي هاي لازم برخوردار است. شهيد رجايي واقعا در طول زندگي در عين ساده زيستي ، هميشه مرتب، اتو كرده و تميز و آراسته بودند. حساسيت وي‍ژه اي نسبت به ضاهر خود داشتند بطوريكه آراستگي ايشان در فاميل هميشه مثال زده مي شد. شهيد رجائي در شرايطي ظاهر خود راآراسته نگه مي داشت كه گاهي بيش از دو دست لباس نداشت.

طرفدار

سلام .....وبلاگت خيلی ملس و باحال .....تونستی يه سری هم به ما بزن.....