مردها اينور...

خبر: وزير محترم ارشاد در بخشنامه اي اعلام كرد: با توجه به نقش حساس بانوان در تعالي جمعه اسلامي و نيز وظيفه انان در تربيت فرزندان خواهشمند است از حضور بانوان محترم در كليه ادارات، سازمانها و مراكز وابسته جلوگيري نماييد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

پروفسور غلامحسين با قدرداني از اقدام وزير ارشاد در صدور بخشنامه مدبرانه خود پيشنهادات زير را در حوزه‌هاي مربوطه ارائه نموده و از مسئولين امر خواستار بررسي جدي اين نظرات شود:

*) در حوزه نشر: ممنوعيت چاپ هرگونه كتاب، مجله، جزوه و كاغذ كه در آن از عناوين مستهجن نظير زن، بانو و دختر استفاده شده باشد- معرفي كتاب  رازهايي براي زنان به عنوان نمونه بارز كتب ضاله و منحرف كننده-  تعطيلي انتشارت مركز مطالعات زنان، زن روز و روزنه!

*)در حوزه سينما: جمع آوري كليه نسخ فيلمهاي دوزن، بانو، نرگس، پري، ليلا و... از دست فروشان خياباني و نامگذاري و صدا گذاري مجدد روي اين فيلمها - به آتش كشيدن سينماهاي نمايش دهنده زنان نامحرم- محروميت كليه زناني كه وظيفه خانه داري را رها كرده و بعد از ساعت 6 عصر مجردا يا متاهلا  به سينما مي‌روند.- توليد فيلمهاي مختص بانوان با استفاده از بازيگران زن و اكران خصوصي آنها در منازل بعد از حصول اطمينان از عدم حضور مردان در منزل

*) در حوزه اينترنت: تغيير نام تمامي فونتها با نامهاي منحط نظير ميترا و نازنين- فيلتر كردن وبلاگهايي با عناوين غير خشن- حذف تمام متون عاشقانه كه مخاطب، نويسنده و يا خواننده آن دختر، زن و يا غيره باشد!

*) در حوزه شعر: تشويق شاعران عزيز جهت سرودن اشعاري در وصف موهاي وزوزي و فرفري سر و سبيل مردان محترم- تجليل از سيمين غانم بابت ترانه مرد من

در حوزه مطبوعات: اختصاص سرويسهاي خبري آشپزي، خياطي و نظافت منزل- انهدام كامل آرشيو روزنامه زن- تغيير جنسيت خبرنگاران مونث

*) در بقيه حوزه‌ها: اليوم هرگونه حضور زنان در بيرون از منزل بعد از ساعت 6 عصر حرام بوده و در حكم محاربه با وزارت ارشاد مي‌باشد!

*) استاد غلامحسين آمادگي خود را جهت ارائه راهكارهاي مترقي در حوزه‌هاي دانشگاهي، آموزشي و بهداشت و درمان به شدت اعلام ميدارد

* * * * *

از اين پست به بعد هر دفعه يك لطيفه هم خواهيم گفت. اگر مي‌خواهيد تكراري نباشد جوكهاي جديدتان را براي ما هم بفرستيد

* * * * *

جوك هفته: يه آقايي ميره مكه. سرش تو حجرالاسود گير مي‌كنه. داد ميزنه: خدايا... منو نخور!

 

                                                                                   رضا

 

/ 18 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرستو

سلام. نماز و روزه شما قبول حق. دیگه چه خبر .جوک شما کاملآ بی مزه بود. رضا احتمالآ آقا رشتی بوده سرش توی حجرالاسود گیر کرده وگرنه آدم عاقل که....... به قول خوزستانی ها ديلقی کلو منديرتم .

آسمان

:).....آسمانی باشی

saheb

سلام برای خانم ها متاسفم که تو داری ازشون حمايت می کنی هر چند زندگيت همينه

حامدد

سلام دوست عزیز ببخشید که دیر به دیر سر میزنم.این ترم 20 واحد درس دارم و بالاجبار باید بیشتر درس بخونم. آیا ذهن منحرف و فاسدی داری یا نه؟آیا از همه چیز و هم کس برداشت غلط میکنی؟! منظور اینکه با مطلبی در مورد " عزیز من بخور"که از سایت http://www.iranxiran.com/ دزدیده ام ،به روز شده ام.خوشحال می شوم تشریف بیارید.

***

آيا همه جای ايران سرای شماست که بمنظور عدم تشديد اختلافات ميان اقوام مختلف از نوشتن «يه روز يه ترکه می ره مکه...» خودداری کرديد؟

sh

شما حرفای روزمررتون جکه....حالا خيلی دوست دارين يه جکم بذاريد اون پائين...فقط بامزه تر باشه خواهشا

farzaneh

سلام بابا نگو ننويسمی فهمن ميکننشحکم و حالا خر بيار باقله بارکن

ـ.-'`*`'-._@®@$_.-'`*`'->بي نشان

بيگمان اين قرآن را در شب قدر نازل کرديم. پس تو چه ميدانی که شب قدر چيست. شب قدر بهتر است از هزار ماه است.فرشتگان و روح در آن شب به اذن پروردگار شان برای تقدير هر کار نازل ميشوند.شبی مملو از کرامت و برکت تا طلوع صبح. (به مناسبت شبهای قدر يه آپ مختصری کردم)

ـ.-'`*`'-._@®@$_.-'`*`'->بي نشان

وزير محترم ارشاد و ... از اين حرفا زياد ميزنن(شايدم مي خورن!!!) مهم نيست! جوكت خيلي باحال بود...

سعیدقربانی

چطوری جيگر؟ من یه هشدار جدی می دم. به عنوان یکی از ماموران برقراری نظم در جامعه بايد حواستو جمع کنی... حالیته؟ اما بعد:جون به جونت کنن آخرش بايد توی روزینامه بنویسی. وبلاگ کوچیکه... حالیته؟