ادای دين

1)     دوهل<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

- شما چه سازی می‌زنی؟

- دهل!

- میگن صداش از دور خوشه!

- آره! می‌بینی که!

2) تواضع

- عذر می‌خوام اسم شما چیه؟

- راستش من خیلی آدم بزرگی هستم. از بچگی هیچ کس روش نشد که اسمی برای من انتخاب کنه. شیپور میزنم. گیتار هم واردم. تخصص اصلی من البته سه‌تار است. دوبار هم ویولون زده‌ام که دو اثر جاودانه خلق شد. سنتور هم که نیازی به گفتن ندارد. تار هم میزنم ها! چون خوشکل هستم و پر و پاچه خوبی دارم لب حوض هم میشینم!

3) ادای دین

چندی پیش من و بهروز به یک قرار اینترنتی رفتیم. در نوع خودش جالب بود. از آن جایی که از حاضرین به جز یکی دو نفر آنهم در قالب اشاره چیزی از این دیدار ننوشتند بنابر این من احساس کردم باید قضیه مهم باشد و لذا نظرات خودم را در مورد حاضرین به طور خودخواهانه‌ای منتشر می‌کنم:

باربی بانوی سرخ‌پوش، دخترک خوش‌قلم، بی‌ساز و برگ آمد. فکر کنم آنقدر جا خورده بود که به این راحتی‌ها بیرون نمی‌آمد- کارتاژ به نظر من که مثل بلاگش دوست‌داشتنی بود. رک و پوست کنده جلوی چشمان از حدقه بیرون آمده‌ات حالت را میکرد توی قوطی و درش را چسب دوقلو میزد و مینشست رویش که کسی دست بهش نزند!- مرضی دنیای آبی (به نظر من که آبی دنیا درست تر است. من را یاد آبی دریای شهیار هم می‌اندازد) واقعا بزرگ بود. می‌گفتند رزمی‌کار هم هست. احتمالا به همین دلیل کمتر حرف میزد!- محمد کتانی با کتانی‌هایش آمده بود و گمانم داشت از آن پشت سوژه‌های عکس حسین‌پارتی امسالش را جور می‌کرد (حاج‌آقا التماس دعا!)- ممل کوچولو، لوس و بامزه بود- محمد آوای خفته هم مثل وبلاگش- آها! یک فروغ هم بود که آنجا مثل هیچکس نبود. چه اسم با مسمایی!

4) کاغذهای خط‌خطی

این روزها عجیب کلافه‌ام. وقتی فکر می‌کنم چه مشکل مضحکی باعث این دقیقه‌های مزخرف و پوچ شده اعصابم بیشتر بهم می‌ریزد. خدا حفظ کند این چند ورق کاغذ و یک دونه قلم و البته دوستان خوبی که مرا شرمنده مهربانی‌شان کرده‌اند.

5) ولنتاین مبارک

گویا باز ولنتاین نزدیک است. چه زود به زود می‌آید این روز عاشقی! صمیمانه آنرا به همه عاشقانی که هنوز عاشقانه همدیگر را دوست دارند تبریک می‌گویم. خوبان من! عاشق نشوید. اما اگر شدید، بمانید.

6) اسه مس: هیچ‌وقت به کسی دل نبند. چون این دنیا آنقدر کوچک است که دو دل در آن جا نمی‌شود. ولی اگر بستی دیگر از آن جدا نشو. چون این دنیا آنقدر بزرگ است که دیگر پیدایش نمی‌کنی.

7) رضا

 

/ 20 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sarayiiiiii

سلام دهل ولنتاينتون مبارک بيد يا نيبد؟

سمیرا

سلام! اخ چه بامزه است وبلاگ نويس ها رو ديدن.. نه؟! ادم طبق نوشته هاشون ازشون يه تصوری داره.. بعد ميبينتشون و ميتونه بفهمه چقدر تصوراتش درست يا غلط بودن!!/اون شماره ۲ خيلی بامزه بود!/ ميگم فکر ميکنی شماره ۷ لازم بود؟ وقتی تو شماره ۳ گفتی من و بهروز؟!!!!!!!/ والنتاين مبارک!

faranak

اقا قبول نيست ...هيچ کس مارو بازی نمی ده....:(

faranak

پس چرا ما رو دعوت نکرديد ....تنها تنها :(...

saeedeh khanum

سلام. فرم اومد تو دانشگاه ما راستی. فردا ميرم اسم مينويسم. اسه مثه قشنگی بود.

###

اگر هم نمی گفتيد که اين روزها عجيب کلافه ايد هرکس شما رو يکشنبه می ديد متوجه می شد! تازه خيلی هم مشکوک می زنيد به جون اکرم شما فکر می کنيد که يکی به عشق شما خيانت کرده. اصلا قيافتون داد می زنه!!!!!

mahdi

خوب بود..........۲ هل

mahdi

يه عکس ازت کش رفتم !!!

&&&&

ما برگشتيم! تازه می خوايم متحول هم بشيم!!!!! راستی وقتی می گين بانو باربی آدم به يه زن چاق فکر می کنه وقتی می گين دخترک خوش قلم آدم ياد دختر لاغر و قلمی می افته. باربی کدومه؟

samira

سلام اقا رضا خوشحال میشم ماه بانو رو لینک کنید شما رو لینک کردم موفق باشید