از اون لحاظ!

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

در زندگي انسان لحظاتي پيش مي آيد كه تحملش غير ممكن به نظر مي رسد، لحظاتي كه به كندي مي گذرند و سرشار از درد و رنج و عذابند؛ آنجا كه آن بيرون همه به انتظار استاده اند تا بروی و برای رسيدنت جشن بگيرند، تا تو در راباز كني و با شعف به سويت بيايند.

...و تواينجا گرفتار يك درد قديمي كه تورا رها نمي سازد، و هنوز كار هاي زيادي داري كه بايد انجام دهي.

مي خواهي بروي؛ اما نمي تواني.دوست داري از هوايي كه تنفسش تو را خفه مي كند، از فضايي كه ديگر برايت نفرت انگيز شده و از مكاني كه بوي تعفن و كثافتاز درو ديوارش مي بارد ...بيرون بيايي و همه چيز را فراموش كني.

اي كاش مرا ياراي رفتن بود.ياراي دل كندن و رفتن و رها شدن ....آري! بددرديست يبوست.

                                                                                          تهران ترمينال آزادي- توالت عمومی

 

پس گفتار: هفته آينده استثنائا اين وبلاگ در روز يکشنبه آپلود می شود. يک سورپريز هم خواهيم داشت!

 

                                                                                                                    رضا

/ 27 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاتون

زدگی : زندگی ( به بزرگی خودتون ببخشيد .)

وحيـــــدووو !

سلام رضا جان ...از اينکه سر زده بودي ممنون .. اميدوارم سال جديد سالي سرشار از خوشي و موفقيت براي تو و خونواده ات باشه .. ..... خلاصه که عيدت خيلي مبـــــــــــارک !!! با آرزوي بهترين ها براي تو دوست عزيزم .

sedaye masoom

سلام . با آرزوی اينکه قلمتون هميشه مثل بهار سبز بمونه سال نو مبارک

سعیده

امروز دوشنبه ست!!!!!!!......سوپرایزتون همین بود دیگه؟؟؟؟........خیالی نیست...من که باز میام اینجا.....تا بعد......عیدتون هم مبارک.....شاد باشید....

باربي

خيلی اپديت شد ... ديدم مرسی!!!!!! اومدم سال نو رو بهت تبريك بگم و اميدوارم سال نويي يه تغيير و تحولي تو خودتون بديد و خوش قولتر بشيد!

...

قابل توجه دوستان عزيز ...چون آق رضا و داش بهروز سرشون حسابی شلوغه از من خواستن با يک روز تاخير سورپرايزشون رو بگم .البته حسابی عذر خواهی کردن و گفتن: ما تاخير و بد قولی و چشم به راه گذاشتن تو کارمون نيست عمرا!!! لذا برای جلوگيری از هر گونه اتلاف وقت برای برآورده شدن آرزوی تمام کسانی که در سال جدید آرزوی دامادی ما رو داشتن به محض تحویل سال اقدام نموده ... وبا اجازه بزرگترا و مامانهای پانی و امیر بهادرو باقی بر و بچ....بلــــــــه .

انفرادي 14

سلام ... عيد مبارک (هرچند شیعیان عید ندارند!).. زندگی رو اينقدر سخت نگير .... زندگی با همين لحظات غير قابل تحملش قابل تحمل ميشه .... زاندگی زيباست و بديها زاييده افکار انسانهاست ... شما را به جشن تولد داداشم تو بلاگمون دعوت می کنم...

انفرادي 14

به به می بينم آقايون به جرگه مرغداران پيوستند .... بادا بادا مبارک بادا انشالله مبارک بادا ... شيرينی بچه ها فراموش نشه !!!!!!!!!!

Y

سال مرغ رو به رضا تبريک ميگم!