اصول هفتگانه خانه دانشجویی (دهل)<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

1-  این وبلاگ توسط شخص ما دونفر اداره می شود و جز به سلیقه ها، علایق و مشی فکری گردانندگان آن به هیچ دسته، گروه، طرف، یارو، حزب و جناحی وابستگی ندارد.

2-  مطالب منتشره در این وبلاگ دارای نام نویسنده (رضا و یا بهروز) خواهد بود. هرکدام از نویسندگان حداقل هفته ای یک مطلب خواهند نوشت و تنبلی یکی هیچ ربطی به دیگری نخواهد داشت. بدیهی است که نویسنده هر مطلب خود مسئول مندرجات نوشته خود می باشد.

3-  فعالیت های ما اعم از جذب مخاطب، تبلیغات و زیرآب زنی(!) صرفا در محیط مجازی اینترنت انجام شده و پیشاپیش هرگونه جذب خواننده از طرق غیرمسالمت آمیز و غیراخلاقی نظیر فشار، رودربایستی، نوشتن آدرس روی کتاب، دفتر و جزوه دوستان، نوشتن آدرس پشت کارت و اهدای آن جای [به همراه] شماره تلفن سر چهارراه و تبلیغات از طریق شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای، روزنامه ها و جراید، نصب بیل یرد و تابلوبازی را به شدت محکوم می نماییم.

4-  پدید آورندگان وبلاگ با احترام به کلیه قواعد نوشته و نانوشته بشری و اعتقاد به حقوق مسلم انسانی افراد،  خود را مجاز می دانند تا از مطالب اینترنتی و غیراینترنتی سایرین با ذکر نام نویسنده و منبع آن استفاده نمایند. ضمن اینکه استفاده اینترنتی با رعایت حقوق و  لینک دادن دیگران به ما نه تنها مجاز، بلکه از واجبات بوده و باعث خواهد شد تا به شدت ذوق کنیم.

5-  ما بنا به برخی دلایل غیراخلاقی قلب ضعیفی داریم. بنابراین نمی توانیم زیاد تند راه برویم. یعنی اصلا تندروی را بلد نیستیم. لذا ترجیح می دهیم برای تندتر رفتن از اتوبوس و یا مترو استفاده کنیم. اتومبیلهای سواری شخصی هوا را آلوده می کنند و ما دوست نداریم سوار آنها بشویم!

ترجمه: ما به هیچ وجه تصمیم نداریم به مناطق دور سفر کنیم. [مناطق دور: مکانهایی ک عربها نی هایشا را در آنجا می اندازند]

6-  مطالب این وبلاگ منحصرا برای نشر در محیط مجازی وبلاگ و در شرایط زمانی، مکانی و احساسی خاص خود آماده شده اند. بنابراین استفاده از مطالب آن نيازمند ذكر منبع، و صرف دقت و توجه ويژه مي باشد. بدیهی است درغیر اینصورت هرگونه مسئوليت و عواقب احتمالی ناشی از این امر برعهده خودتان خواهد بود!!! به ياد داشته باشيد هركسي براي آنچه كه نوشته، تلاش نموده و زحمت كشيده است، پس بياييد با تكثير ناجوانمردانه كوشش ديگران را فنا نكنيم.

7-  خانه دانشجویی دهل از مطالب، نظرات و انتقادات شما برای بهترشدن وبلاگ شدیداً اسقبال می کند (می توانید امتحان کنید!).  بدون تعارف از هرگونه انتقاد به جای «وبلاگ خوبی دارید، به ماهم سر بزنید» خوشحالتر خواهیم شد.

                                                                                                                     عزت زیاد!

                                                                                                                           رضا و بهروز

/ 9 نظر / 10 بازدید
reihaneh

سلام...چه جای جالبی بايد باشه اينجا...همشهری ما وبلاگ داشت و ما نمی دونستيم؟! آووووووووووو رضاجان، باموئی، خوش باموئی!!!!

reihaneh

لينک من کو همشهری؟!

gelayeha

سلام. نوشته بودين برام که می خواين از مطلب قورباغه ها استفاده کنين.. اجازه ما هم دست شماست. ازش استفاده کنيد :)

mostafa

گشتم سر و ته به كله رفتم در چاه - خر گشتم و رفتم سر خود دانشگاه - علم و هنر از كله ي پوكم دور است- لا حول ولا قوه الا بالله

Tina*

سلام ..مرسی که بهم سر زدی .وبلاگ قشنگی داريند ...آپم دوست داشتيند بازم بياند ...:

باربي

خوب .... حالا کجاشو بايد امضا کنيم؟ اگه شير فهم شده باشيم كي رو بايد ببينيم؟ به جای این خط و نشون کشيدنها که عمرا بعد از اينکه رفت توی آرشيو کسی يادش بمونه!!! بهتر نيست شروع کنيد به نوشتن مطلبهاتون ؟ خودتون انتقاد خواستيد ها!!!

باربي

راستي يادم رفت بابت سر زدنتون تشكر كنم ممنون كه اومدين نظر دادين .

انفرادي 14

سلام... قاه قاه قاه قاه .. هم با کامنتت حال کردم هم با مطلبت... ای ول ... باز هم به ملاقات ما بيا . يک اخطار از طرف مقام معظم رهبری: اونهايی که خونه دانشجويی خلوت دارند جهت جلوگيری از فساد شدیدا مورد کنترل اين مقام معظم و ساير رفقا قرار ميگيرند. (خلاصه مواظب باش تا مثل ما تو زندون نیفتی). راستی باز هم ار اين قانون قشنگا ياد دارم....