دوباره انواع وبلاگ (قسمت دوم)

7) وب ليگ: از آن جايی که اين حجم عظيم نشريات ورزشی کشور نمی تواند منعکس کننده نظريات و راهبردهای ابرکارشناسانه بيش از 60 ميليون کارشناس ورزشی کشور باشد، وبلاگهای ورزشی موسوم به وب ليگ وارد ميدان شده اند و همسو و هم راستا و هم رو (پررو) با نشريات ورزشی به ايفای رسالت خويش مشغولند. ادبيات اين وبلاگها بسيار کارشناسانه و منتقدانه است و درباره تمام مسائل ورزشی از قبيل رنگ زيرجامه نيکبخت واحدی تا ژل مصرفی منصوريان را به چالش می کشد.

 

8) لاولاگ: به وبلاگهای خوشکل و مامانم اينايی گفته می شود که عموما دارای مقادير متنابهی گل و بوته و بلبل و ايضا  آهنگهای عاشقانه و تصاوير قلب می باشند. اين وبلاگها چنان به احساسات پاک و پروانه ای شما آب می بندند که معمولا بعد از dc شدن درجات عرفانتان بالا می رود و به فرد خاصی تلفن می کنيد. هرگونه کامنت گذاری با اهداف خاص و به سبک پروانه ای نويسندگان اين وبلاگها نتيجه ای که ندارد هيچ، شما را به چندصد ضايع شده قبلی که کامنت و شماره تلفن گذاشته اند اضافه می کند! (ضایع! ایمیل نزن!)

قلب، بوسه، عشق و آی لاو يو به هفتصد زبان زنده دنيا از جمله فارسی، عربی، هندی، آفريقايی، ايتاليايی، گواتمالايی و اسپرانتو از کلمات مورد استفاده در اين وبلاگهاست.

 

9) غملاگ: نمود و بروز تمامی غمها و آلام بشری را در این نوع وبلاگها می‌توان مشاهده کرد. نویسندگان این وبلاگها چنان سوز و گداز عموما عاشقانه‌ای سر می‌دهند که لیلی و مجنون، فرهاد و شیرین و سایر بستگان داغدار را شرمنده خود می‌کنند.  دایره مخاطبان این وبلاگها آنقدر گسترده است که در کامنت‌ها، اظهار نظر خود نویسنده، دوست جون جونی، دخترخاله اینا و حتی خود طرف مورد نظر را نیز می‌توان پیدا کرد. به این وبلاگها در زبان قبایل آنگولایی نقلاگ هم می‌گویند.

 

10) وبلانگ: هرچه میخواهد دل تنگت بگو! این وبلاگها بر پایه همین اصل مهم بشری پایه ریزی شده اند. نویسنده در این بلاگها هر لحظه احساس میکند که باید دیگران را در جریان تمامی آنچه میداند یا ممکن است در صد سال آینده بفهمد قرار دهد. لذا بی خیال نمی شود! طول هر پست در این وبلاگها ارتباط مستیم با میزان اکانت باقیمانده در کارت نویسنده که معمولا عینکی است  و دی سی شدنش دارد. اظهار نظر خوانندگان این وبلاگها به دلایل نامعلومی مربوط به دوخط اول یا آخر نوشته هاست.

 

11) قملاگ: تلاشی نوین درجهت ارایه حوزه علمیه قم در قالب وب! از آن جایی که هر کار نویی خوب است و کار خوب هم خودش خوب است و ما هم بچه های خوبی هستیم.... جون مادرتون این یکی رو بی خیال شید!

 

12) چپ لاگ: وبلاگهایی که با تمام مرامها، منش ها و احزاب سیاسی در اقصی نقاط جهان مخالفند. به نظر آنان همه افراد سیاسی دیگر به جز خودشان فاقد عقل و شعور و درک و منطق هستند. نویسندگان این بلاگها از سوراخی در آسمان به زمین افتاده اند که بعدها این سوراخ بسته شده است! کامنتهای صاحبان این وبلاگها هم عمدتا برای دیگر سیاسی نویسان و در جهت ضایع کردن و فهماندن اینکه "تو هیچی نمی فهمی" می باشد.

پایان

 

اسه مس: پس از توهین دانمارکی ها اینبار نوبت پاپ شده است. ضمن محکوم کردن این اظهارات سخیفانه، "موسیقی پاپ" نیز به "موسیقی گل محمدی" تغییر نام یافت!

/ 21 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ليلا

سلام چپ لاگت خيلی جالب بود در مورد اس ام اس : اسم پاپ کورن هم دوباره برگشت به اسم قبليش

farzaneh

می بخشيد اين تقسيم بندی مب بر چه اساسه

رويا

عجب ! خداييش چقدر طول کشيد اين بررسی کارشناسانه حرفه‌ای رو رو کاغذ بیارین؟ ؟!( حالا همون وقتی که نوشتيد رو ميگم)

رويا

ايييييييييی ببخشيد کاغذ رو لاک بگيرين لطفن !( نمی دونم معادلش چی ميشه!) شما می دونين؟!

الناز

سلام . بابا طبقه بندی! بابا لاگ لاگ ! مطلب جالبی بود من بالاخره آپ کردم

الناز

راستی اينم وبلاگ جديدمه خوشحال می شم سری بزنيد

ممول

خوب تویی که به این قشنگی دسته بندی کردی حالا بگو من چی چی لاگ دارم؟

مرضی

خوب بود واسه اين تقسيم بنديتون مثال هم می زيد اونوقت بيشتر ياد می گرفتيم

آشيانه

سلام .در مورد انواع وبلگ اطلاعات خوبی از وبلاگ شما کسب کردم .موفق باشيد